03122322020
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

 

  yeni bir  MERHABA daha...

 
   İLKUMUT’TAN
 
  2021–2022 öğretim yılı başlıyor. Anadolu Üniversitesi iktisat, işletme ve Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenci sayısı bir milyonu aştı. Bu öğretim yılında aramıza yeni katılan öğrencilerimize hoş geldiniz diyor ve İLKUMUT olarak yalnız olmadığınızı hatırlatıyoruz. 
 
   İlkumut 40 yıldır kaliteli eğitimi, teknik altyapısı, güçlü yayınları, nitelikli öğretim elemanları ile hep daha büyük başarıları ve kaliteyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. 
 
   Bu öğretim yılı itibariyle Anadolu Üniversitesi kayıt sürecinde önemli bir değişiklik yapıldı. İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültesini kazanmış öğrenciler kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak AÖF bürolarına teslim etmeden önce internet’ten başvuru yapıp kayıt yaptırmaları gerekmektedir. İlkumut olarak Türkiye genelinde tüm şubelerimizde internet’ten kayıt desteğinde bulunarak öğrencilerimize hizmet sunmak bizleri heyecanlandırmakta ve mutlu etmektedir. 
 
   İlkumut, sürekli büyüyen bir kurum için değişen şartlara uygun hareket etmenin hayati bir önem taşıdığı bilincindedir. Bu bilinçle yeni öğretim döneminde kurslarımızda uygulanacak eğitim sistemimizi ve yayınlarımızı büyük bir titizlikle inceleyerek yapılması gereken değişiklileri tamamladık. Bizden alacağınız eğitim desteği ile şimdiden hedefinize çok daha yakın olacaksınız. Hedefinize ulaştığınızı görmek ise bizim en büyük amacımızdır. 
 
  Son sözü internet sitemiz için söylemek gerekirse www.ilkumut.com.tr adlı web sayfamız “senin adresin” şiarıyla tanıtım faaliyetini sürdürmektedir. Bu şiarın gereği olarak gerçekten senin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir web sayfası oluşturmak için büyük çaba içerisindeyiz. Sizlerden gelen ve gelecek olan olumlu ya da olumsuz tüm eleştiriler bizim için yol gösterici olacaktır. 
 
  Yeni eğitim ve öğretim döneminde tüm öğrenci ve öğretim görevlilerine başarılar dileriz...
 
1983’ten Beri Türkiye’nin Açıköğretim Alanında İlk Yayın Firması