İLKUMUT'a HOŞGELDİNİZ
03122322020
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

 

CAYMA HAKKI

Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün (7) içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

ALICI BİLGİLERİ

Adı/Soyadı/Unvanı:
Adresi:
Telefon:
E-posta:

 

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNLER

Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi adedi, satiş bedeli, ödeme şekli, aşağıda belirtildiği gibidir:
<sepet>
Sözleşme Tarihi:13.7.2024
Ödeme Şekli : <odemeturu>.
Satış Fiyatı(Vergiler Dahil):   
Teslimat Ücreti : <kargo>

 

SATICI BİLGİLERİ  

Şirket

İlkumut Eğitim Merkezi

E-Mail

[email protected]

Adresimiz

Anıttepe Mahallesi Kubilay Sokak Soykut Apt. No:27/1

Tel:  0312 232 20 20

Email:  [email protected]

 

SİPARİŞ TAKİBİ
Sitemizden sipariş verip onaylamanızdan sonra, siparişinizin kayda alındığına dair teyit maili otomatik olarak tarafınıza ulaşacaktır. Bu mail sipariş numaranızı da içerecektir.

Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

 

KARGO

Siparişiniz maksimum 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal edilmesini talep etmeniz durumunda, aşağıda belirtilen iade koşulları prosedürü uygulanacaktır.

 

Toplam 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO fırsatından (Yurt dışı ve KKTC hariç) yararlanabilirsiniz. Bayiler yaptıkları anlaşma gereği ücretsiz kargodan yararlanamaz. 

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde, güvenliğiniz açısından ürünler sadece kredi kart sahibine kredi kartını ve kimliğini göstermesi şartı ile teslim edilmektedir.
Henüz Yurtdışına ve KKTC’ne hizmetimiz olmadığı için, Yurt dışından gelecek siparişler kabul edilmeyecektir.

POSTA HAVALESİ İLE YAPACAĞINIZ ÖDEMELERDE
Havale ile yapacağınız alışverişlerinizde 1 iş günü içinde ödemesini yapmadığınız siparişiniz sistemimiz tarafından iptal edilecektir.

EFT VE BANKA HAVELESİ İLE YAPACAĞINIZ ÖDEMELER
EFT ve Banka havalesi ile yapılan alışverişlerde, yapılan dekontun tarafımıza fax’lanması gerekmektedir. Fax çekilen EFT ve havaleler en geç 2 gün için de kargoya verilir.

 

ÖNEMLİ NOT
Siparişiniz size teslim edilirken ürünleri kargo görevlisinin önünde kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı veya beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız; mutlaka kargo görevlisine tutanak hazırlatınız ve ürünleri asla teslim almayınız. 

Bu durumu en kısa zamanda [email protected] adresimize yazılı veya 0312 232 20 20 telefonumuzla bize ulaşarak sözlü olarak bildiriniz.

 

İADE KOŞULLARI
Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürün size ulaştıktan itibaren 6 gün içinde tarafımıza bildirimde bulunmanız gereklidir. Ayrıca satın almış olduğunuz ürüne ait alışveriş fişinin/faturasının da iade edilmesi gerekir.

İade veya değişimini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde ürünün iade veya değişim işleminin yapılması mümkün değildir. 

TEMERRÜT
Faiz miktarı, faizin hesaplandığı yıllık oran ve sözleşmede belirtilen faiz oranının %30 fazlasını geçmemek üzere gecikme faiz oranı ve borçlunun temerrüde düşmesinin hukuki sonuçları kullanıcı ile bankanın arasındadır.


GİZLİLİK POLİTİKASI
Kullanıcıların <www.ilkumut.com.tr> sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

 

İşbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

 

www.ilkumut.com.tr> sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

www.ilkumut.com.tr> sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.